Reagujte bez životopisu

Vodič vysokozdvižného vozíka

Miesto práce
Partizánske
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Náplň práce:
- Fyzické preberanie materiálu na príjme.
- Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému.
- Inventúry skladových zásob.
- Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby.
- Prevoz a príjem hotových výrobkov do expedičných skladov.
- Príprava hotových výrobkov na expedíciu podľa požiadaviek zákazníkov.
- Obsluha VZV a manipulačnej techniky.
- Používať pri práci predpísané pracovné prostriedky a pridelené OOPP.
- Udržiavania čistotu a poriadok na pracovisku v súlade s 6S a TPM a štandardami a pravidlami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Požadujeme:

- Platné oprávnenie na vedenie VZV
- Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
- Základná počítačová gramotnosť,
-Technické myslenie,
- Manuálna zručnosť,

Benefity:

- mzdové podmienky 1250-1300€/brutto,
- nástupný plat 990€ + 15% mesačný variabilný bonus
- po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 1020€ + mesačný variabilný bonus 15%
- odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€,
- vianočná a dovolenková prémia – spolu až 1300€,
- zákonné príplatky za prácu cez víkend,
- strava v závodnej jedálni priamo na výrobnej hale,
- firemná doprava z okolia zabezpečená,

VIAC INFO VÁM POSKYTNEME NA TEL.Č. : 0911 037 765.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search