Reagujte bez životopisu

Senior Technologist

Miesto práce
Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 950 EUR/mesiac

Ste skúsený technológ a rozumiete požiadavkám Lean Managementu? Máte skúsenosti z výroby a navyše sa dorozumiete plynule anglicky alebo nemecky? Automotive spoločnosť v Lozorne Vám ponúka skvelú príležitosť na pracovný rast!

Vašou náplňou práce bude:
- práca s projektovou dokumentáciou, zadanie projektu externému dodávateľovi a zodpovednosť za dodanie a zostavenie výrobnej linky
- nastavenie linky do fázy sériovej výroby a zabezpečenie jej hladkého chodu
- uplatňovanie princípov štíhlej výroby a štandardu S5
- kontinuálna snaha o optimalizáciu procesov a technologického vybavenia vo vzťahu k efektivizácií LTU a znižovaniu PPM
- zabezpečenie bezpečnosti operátorov pri práci

Požadujeme:

Úspešný kandidát by mal mať:
- minimálne 2 roky skúseností vo výrobe na pozícii technológa
- technické zameranie - skúsenosti z oblasti zvárania/ lisovania/ prípadne priamo z automotive (preferované)
- Schopnosť pracovať s technickými výkresmi a odprezentovať technické požiadavky externému dodávateľovi
- znalosť zásad a požiadaviek štíhlej výroby
- znalosť FMEA, MSA, orientácia v normách ISO TS 16 949 a ISO 14001
- samostatnosť, schopnosť štrukturovane riešiť problémy, plánovacie a organizačné schopnosti
- schopnosť komunikovať plynule v angličtine (preferovane), alebo v nemčine so zahraničnými dodávateľmi

Benefity:

- bonus na cestovanie (do 220€)
- variabilná zložka mzdy závislá od individuálneho výkonu a finančných výsledkov spoločnosti
- možnosť HO (5 dní v mesiaci)
- 2 Sick days
- referral bonus
- príspevky pri rôznych životných a pracovných udalostiach
- nefinančné benefity v rámci sociálneho programu firmy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office