Reagujte bez životopisu

Finančný analytik pre AR so španielčinou

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Do finančného tímu hľadáme skúsených analytikov, konkrétne v oblasti spravovania pohľadávok a otázok týkajúcích sa platieb od našich obchodných partnerov. Ak hovoríte plynule španielsky a anglicky, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Správa pohľadávok (zabezpečenie operácií týkajúcich sa monitorovania splatnosti a ich vymáhania)
- Zabezpečovanie správnosti fakturácie
- Efektívna spolupráca s inými oddeleniami
- Budovanie vzťahov so zákazníkmi a inými zainteresovanými stranami
- Diagnostika a následné zlepšovanie procesov v rámci chodu spoločnosti

Požadujeme:

- Plynulá znalosť španielskeho jazyka - B2
- Plynulá znalosť anglického jazyka - B2
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti pohľadávok, záväzkov, starostlivosti o zákazníkov alebo inej práci so zákazníkmi
- Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického zamerania)
- Dobrá znalosť práce v balíku MS office
- Orientácia na detaily so silnými analytickými schopnosťami

Benefity:

- Dni dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- MultiSport karta
- Školenia a vzdelávacie programy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search