Reagujte bez životopisu

Operátor výroby so zabezpečenou dopravou z Martina

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
Od 995 EUR/mesiac

Náplň práce:

Pracuj ako operátor výroby v Strečne:
- výroba komponentov pre automobily
- práca na zváracej a montážnej linke
- kontrola kvality hotových výrobkov
- využívanie pracovných inštrukcií

Požadujeme:

- prax vo výrobe výhodou
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- práca vhodnejšia pre mužov

Benefity:

- základná mzda 955 € brutto/mes,
- dochádzkový bonus do 40 €, výkonnostný bonus do 100 € + príplatky
- letný a zimný bonus,
- bezplatná doprava zo smeru Martin a Turčianské Teplice,
- zo smeru Žilina príspevok na dopravu, v prípade nadčasu aj bezplatná doprava

Kontaktná osoba: Michaela Cvengrošová 0903 407 861
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 12-18-40507

ID: 4590528  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 995 EUR/mesiac