Zákaznícky servis s maďarčinou

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac

Pozícia je pre absolventov, rovnako ako aj pre skúsenejších kandidátov s MAĎARSKÝM jazykom. Ak okrem maďarčiny viete komunikovať aj v angličtine, určite neváhajte.
Pravidelne budete komunikovať so zákazníkmi či klientmi, vytvárať objednávky a starať sa o spokojnosť zákazníka. Keďže budú zákazníci zo zahraničia, je potrebná Vaša znalosť vyššie uvedených cudzích jazykov.

Akú náplň práce môžete očakávať?

- Pravidelný kontakt so zákazníkmi
- Spracovanie objednávok a zabezpečenie včasného dodania zákazníkovi
- Nahadzovanie príslušných dát do systému a ich aktualizácia
- Pravidelná spolupráca s inými oddeleniami - sales, key account management

Požadujeme

Spĺňate požiadavky, ktoré sú nižšie? Ak áno, určite nám pošlite svoj životopis!

- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a znalosť maďarského jazyka na úrovni B2
- Pozícia je vhodná pre ABSOLVENTA, ideálne ak máte skúsenosť v administratíve z brigády alebo part-time
- Základná znalosť MS Excel
- Proaktívna osobnosť, schopnosť rýchlo sa zorientovať v procesoch

Benefity

- 13. plat
- finančný bonus počas roka v závislosti od výkonu
- sick days
- dni dovolenky navyše
- hybridný model HO
- životné poistenie a zdravotná starostlivosť
- zľava na firemné produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search