Reagujte bez životopisu

Stabilná práca v Bošanoch ako montážny pracovník obuvi . Doprava a ubytovanie zabezpečene ! Zálohy!

Miesto práce
Partizánske
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Práca v obuvníckom priemysle vo výrobe outdoorovej obuvi na pozícií Strojný obuvník. Manuálna práca v stoji, obsluha priemyselných strojov. S možnosťou využitia pohodlného spôsobu dopravy do zamestnania firemnou dopravou z okolitých dedín.

Miesto výkonu práce : Bošany

Práca v trojzmennej prevádzke.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- obsluha vstrekolisov,
- obsluha obuvníckych strojov
- nazúvanie, otáčanie a vyzúvanie obuvníckych zvrškov na/z kopyta
- orezávanie

Požadujeme

-Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
-Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
-Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
-Technické myslenie,
-Manuálna zručnosť,

Benefity

Základná mzda podľa pozície od 914-990€, finálna výška mzdy až 1300€/brutto.
Variabilná zložka mzdy pozostávajúca z :
- Výkonnostný príplatok 165 €
- Dochádzkový bonus 100 €
- Bonus za 3 zmennú prevádzku 70 €.
- 13. plat
- Závodné stravovanie – 1,00€/obed.
- možnosť kúpi našich topánok za zamestnanecké ceny
- masáže a množstvo iných benefitov
Doprava zdarma: Súľovce, Oponice, Kovarce, Solčany, Krnča,Topoľčany, Krušovce, Horné Chlebany, Práznovce
- Doprava zdarma: Partizánske, Šípok, Malé Uherce, Šimonovany, Malé Uherce, Šípok, Veľké Bielice, Brodzany, Krásno, Nedanovce, Malé Bielice, Žabokreky nad Nitrou, Chynorany, Nadlice, Rajčany, Horné Chlebany

VIAC INFO NA TEL.Č : 0911 037 765

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search