IT System Administrator

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Zaujímaš sa o IT a rád by si rozbehol svoju kariéru v tejto oblasti i keď zatiaľ nemáš veľa skúseností? Máme pre Teba ideálnu pracovnú príležitosť, na ktorej môžeš nadobudnúť množstvo skúseností a začať tak svoju kariéru v IT svete.

Náplň práce:
- Prvá línia kontaktu – 24/7 podpora
- Diagnostika, asistencia a následné vyriešenie problému z hľadiska technickej asistencie
- Poskytuje vstupy pre manažment incidentov a problémov
- V prípade zložitosti incidentu – odoslanie problému na oddelenie L2
- Údržba hardvéru a aktuálnosti systémov

Požadujeme

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- Anglický jazyk na úrovni B2
- Ochota pracovať na smeny (24x7)
- Skúsenosti z oblasti IT- výhodou
- Skúsenosti s UNIX/LINUX a Windows prostredia- výhodou
- Spoľahlivosť, dobré interpersonálne zručnosti

Benefity

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad:

- 13. plat
- Jazykové kurzy
- Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom aj počas dovolenky, alebo návštevy lekára)
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe príspevok pri životných jubileách,

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search