Teamleader učtovníctva

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Máte už predošlú skúsenosť s účtovníctvom a ovládate angličtinu na úrovni B2? Máte aj skúsenosť s vedením ľudí a radi by ste pracovať pre výrobnú spoločnosť na Záhorí?

Náplň práce:

- Vedenie komplexného účtovníctva spoločnosti
- Príprava mesačných, štvrťročných a ročných účtovných závierok
- Riadenie menšieho účtovného teamu
- Príprava podkladov a spolupráca pri audite
- Schvaľovanie a monitorovanie platieb
- Nastavovanie a implementácia procesov a zaúčanie zamestnancov
- Reporting finančnému riaditeľovi

Požadujeme

Hľadáme kandidáta, ktorý bude spĺňať nasledujúce požiadavky:

- 3-5 ročná skúsenosť v oblasti komplexného účtovníctva
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Skúsenosť s vedením ľudí
- Znalosť MS Excel a SAP

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search