Business Account Špecialista s Nemeckým ALEBO Francúzskym jazykom

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Ovládaš nemecký ALEBO francúzsky jazyk a hľadáš si prácu, kde by o komunikáciu nebola núdza? Máš dobré presviedčacie schopnosti a rád by si pracoval v úspešnej medzinárodnej spoločnosti?

Ak si odpovedal na všetko kladne, možno hľadáme práve TEBA!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- Denná komunikácia s nemecky/francúzsky hovoriacimi klientmi ohľadne novej platformy spoločnosti
- Cold-calling klientom
- Prezentácia platformy, poskytovanie všetkých informácií a možností pre klienta, vytváranie si dobrého vzťahu
- Podpora spokojnosti klientov
- Dosahovanie týždenných, mesačných a kvartálnych cieľov
- Komunikácia s inými oddeleniami, prevažne so Sales tímom

Požadujeme

Na túto pozíciu ťa vieme zvážiť ak,

- ovládaš Nemecký/Francúzsky jazyk na úrovni C1 (ústna aj písomná reč) – denná komunikácia s nemecky hovoriacimi klientmi
- ovládaš Anglický jazyk na úrovni B2
- motivácia pre prácu v oblasti SALES
- predchádzajúca skúsenosť v SALES výhoda, nie však podmienka
- ochota učiť sa novým veciam
- dynamika, proaktivita, flexibilita

Benefity

Spoločnosť rada predstaví kandidátovi svoje benefity počas pracovného pohovoru.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.