Recruitment Sourcer/Researcher

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
720 - 1 100 EUR/mesiac720 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do nášho košického tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Recruitment Sourcer/Researcher.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie vhodných kandidátov v internej databáze, na pracovný portáloch a na sociálnych sieťach / Linkedln, Profesia, FB, apd. /
- Komunikácia s kandidátmi telefonicky a e-mailom
- Preselekcia kandidátov a následný prescreening
- Spracovávanie aplikácií/reakcií a tvorba pracovných inzercií
- Manažovanie pohovorov s kandidátmi
- Testovanie jazykovej vybavenosti kandidátov (angličtina), prípadne iné jazyky v rámci možností

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Skúsenosť so sourcingom a náborom zamestnancov na rôzne typy pracovných pozícií ( white collars, blue collars, management ) - min. 6 mesiacov
- Motiváciu pre oblasť HR - predovšetkým pre nábor a vyhľadávanie kandidátov
- Záujem pracovať v dynamickom a rýchlo meniacom sa prostredí
- Chuť komunikovať s rôznym typom kandidátom a byť komunikačne zdatný– komunikácia s kandidátmi je na dennej báze
- Pokročilú úroveň anglického jazyka, znalosť iného jazyka je výhodou
- Skúsenosť so social media recruitmentom
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
- Sebamotiváciu a chuť učiť sa a napredovať

Benefity

Mzda je tvorená fixnou a variabilnou zložkou mzdy a jej výška je závislá od skúseností kandidáta.

Benefity:
- Podpora jazykového vzdelávania
- Sick days
- Dni dovolenky navyše
- Príspevok na stravné lístky nad rámec ZP
- Multisport karta
- Možnosť využitia "home office" po zapracovaní
- Neobmedzené dáta a volania aj na súkromné účely

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.