Prevádzkový riaditeľ so zameraním na údržbu

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako Riaditeľ závodu!

Náplňou práce bude najmä:
- Zodpovednosť za bezproblémový chod spoločnosti
- Kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti /dve strediská /
- Koordinácia medzi oddeleniami spoločnosti
- Navrhovanie, riadenie a vylepšovanie procesov vrátane efektívneho riadenia ľudských zdrojov
- Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
- Riadenie finančného hospodárenia spoločnosti
- Úzka spolupráca s majiteľom spoločnosti
- Vypracovávanie pravidelných reportov a štatistík
- Zodpovednosť za systém manažérstva kvality spoločnosti

Miesto práce: Nitra a Senica.

Požadujeme

- Minimálne 5-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Výhodou skúsenosti s komplexným riadením menšej spoločnosti /cca 45 zamestnancov/
- Prax v oblasti strojárstva,výrobných liniek /elektro,resp.strojná údržba, výroba strojov,PLC/
- Plynulé ovládanie anglického jazyka je podmienkou
- Asertívna osobnosť
- Výhodou skúsenosti s akvizíciou zákazníkov
- Výhodou znalosti ekonomického charakteru
- Výhodou skúsenosti s riadením projektov
- Riadiace schopnosti
- Komunikatívne a organizačné schopnosti
- Strategické myslenie
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť problémy

Benefity

- základná zložka mzdy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta
- služobné auto /nadštandard/
- dlhodobá spolupráca
- možnosti vzdelávania a školení
- 13. a 14.plat

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3708618  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)