Učiteľ/ka - Slovenský jazyk (súkromná základná škola)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Vješ nájzť f tejto vete chiby? Ak áno tak v tom prípade ovládaš slovenčinu.
Ak máš prax ako učiteľ alebo ťa táto práca baví, v slovenčine si génius, si otvorený kreatívnemu vzdelávaniu tak potom hľadáme práve teba.
Do súkromnej školy hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- výučba slovenského jazyka
- kreatívne vedenie hodiny
- práca s deťmi

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- aspoň 5 ročnú prax ako učiteľ slovenského jazyka/ poprípade prax v jazykovednom ústave
- vzťah k deťom
- trpezlivosť
- kreativita
- samostatnosť, zodpovednosť

Benefity

-motivujúce finančné ohodnotenie -osobný príplatok
-práca v stabilnej a modernej súkromnej základnej škole
-práca v mladom a dynamickom kolektíve
možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými učebnými pomôckami
-možnosť osobnostného aj profesijného rastu
zľava zo školného pre deti zamestnancov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3645346  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)