Support Engineer pre meteorologický SW

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Baví Ťa Linux, správa aplikácií a riešenie problémov? Chceš pracovať v menšej spoločnosti, ktorá pracuje na vlastných produkoch?

Pridaj sa k tímu system engineerov spravujúcich aplikácie v oblasti meteorológie!

Náplň práce:
- poskytovanie vzdialenej podpory aplikácií na 2./3. úrovni pre zahraničných zákazníkov
- administrácia aplikácií
- určenie hlavnej príčiny problému a vykonanie nápravných opatrení, navrhovanie riešenia
- podieľanie sa na nových projektoch pri nasadení, inštalácií aplikácie a školení zákazníka
- aktívna spolupráca s vývojármi
- vzdialená aktualizácia SW, spolupráca pri nasadzovaní upgradov
- správa Linux systémov

Požadujeme

- aspoň 3 ročné skúsenosti so správou aplikačnej vrstvy na 2. alebo 3. úrovni
- profesionálne skúsenosti s Linux platformou
- skúsenosti s incident&change managementom
- všeobecný prehľad v IT
- aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

- výška výslednej mzdy je dohodou na základe reálnych skúseností a zručností kandidáta
- finančné bonusy na mesačnej báze
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- príležitostný home-office

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3624610  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)