Key account manager - automotive

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadám ambiciózneho človeka pre novovzniknutú pozíciu na oddelení obchodu, ktorého zodpovednosťou bude najmä dohľad nad životným cyklom produktu v automotive oblasti.
Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou
Náplň práce:(Sales Serial Life Engineer)
- vytvorenie a zavedenie opatrení na zvýšenie čiastkových cien vo výrobe a v následných zmenách (zmeny C5-2, MZK,...) a platby od zákazníkov
- monitorovanie vývoja cien súvisiacich s materiálmi, zákazníckými záväzkami alebo odpismi
- ekonomické riadenie priemyselných projektov týkajúcich sa závodu a ovplyvňovanie čiastkových cien ( transfery, požiadavky na kapacitu zákazníka, ukončenie životnosti...)
- zodpovednosť za vzťahy so závodmi OEM, účasť na auditoch
- sledovanie a riadenie životného cyklu produktu
- zriadiť výrobné portfólio so závodmi a technickým tímom pre všetky OEM a nacenenie týchto nápadov
-sledovanie zavedených zmien, meranie miery transformácie, ako aj ich vplyv na záväzok dodávok v rámci roka
- zabezpečenie platieb od OEM a v prípade potreby ich urgencia
- správa po-predajných cien
- nahlásenie prípadných nedostatkov spolu s akčným plánom na ich odstránenie
- vyhodnotenie cien základného materiálu, záväzky/zákazník, amortizácia
- kontrola vyrokovaných podmienok s realitou
- sledovanie odpisov, plánovanie/kontrola
- riadenie priemyselných zmien závodu ( presuny, požiadavky na objem dodávok od zákazníka, koniec výrobného programu...)
- riadenie pracovníkov obchodného oddelenia – obchodných zástupcov, podpora predaja, stanovenie ich cieľov, plánov, projektov, aktivít
- sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov
- analýza trhu, sledovanie trendov predaja a tržby
- vedenie obchodných rokovaní
- implementácia obchodných rozhodnutí
- reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov vedeniu spoločnosti
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požadujeme

- Minimálne 3 ročná v oblasti obchodu
- Znalosť automobilového priemyslu najmä na lokálnej úrovni
- Znalosť organizácie a procesov klienta PSA, Reanult, Nissan
- Znalosť oriemyselných tokov B2B commerce s OEM
- SŠ alebo VŠ v oblasti marketingu, obchodu a manažmentu
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni je nevyhnutná PODMIENKA!
- Excel na pokročilej úrovni
- Otvorený a priamy typ človeka
- Ochota cestovať
- Tímovo orientovaný, komunikatívny priateľský a zodpovedný človek, ktorý ma chuť robiť skvelý obchod

Benefity

- bohatý socálny program
- finančné aj nefinančné benefity
- dochádzkový príspevok
- odmeny

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3616016  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)