Veterinary Territory Manager

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii VETERINARY TERRITORY MANAGER.

Pracovná náplň:
- Kontakt a starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- Prezentácia mových produktov zákazníkom
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Oficiálne zastupovanie spoločnosti na verejných podujatiach, aktívna účasť na kongresoch
- Organizácia a vedenie seminárov a prezentácií
- Monitorovanie trhu a konkurencie
- Pravidelný reporting

Požadujeme

- VŠ vzdelanie (veterinárske, farmaceutické, potravinárske)
- Prax min. 3 roky na obdobnej pozícii
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- MS Office na používateľskej úrovni (Word, Excel, PowerPoint)
- Skúsenosť vo veterinárskom segmente výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota intenzívne cestovať vo zverenom regióne (východné a stredné Slovensko)
- Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
- Pozitivizmus a nekonfliktnosť
- Obchodné a analytické myslenie
- Orientácia na výsledok

Benefity

- Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
- Služobné auto aj na súkromné účely, mobilný telefón, tablet
- Ročný bonus

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3600663  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)