Hľadáme mzdových účtovníkov!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máš aspoň ročnú skúsenosť s PAYROLL? Vyznáš sa v mzdovej agende a rád by si účtoval mzdy pre známu medzinárodnú spoločnosť?

Ak je táto oblasť pre teba zaujímavá, no zároveň v nej už máš skúsenosti, tak si prečítaj, čo by bolo tvojou náplňou práce.

Náplň práce:

- Kontrola vstupných údajov potrebných pre spracovanie miezd zamestnancov
- Zodpovednosť za správny a včasný výpočet miezd
- Práca v dochádzkovom systéme
- Príprava mesačných výkazov pre kontrolné úrady
- Interné a externé reportovanie, štatistické reporty
- Analýzy podľa požiadaviek nadriadeného
- Sledovanie legislatívnych zmien a ich následná aplikácia v spoločnosti

Požadujeme

Ak spĺňaš nasledujúce kritériá tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

- Minimálne 1 rok skúsenosti obdobnej pozícii s prípravou podkladov pre mzdy – ideálne skúsenosť z SSC
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Znalosť mzdovej legislatívy
- Príjemné vystupovanie, HR-ista telom aj duchom
- Vysoká miera samostatnosti, Precíznosť, Flexibilita

Benefity

- zdravotná starostlivosť
- životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- korporátna univerzita a knižnica
- anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- soplnkové dôchodkové sporenie -
- odmeny k výročiam

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3561634  Dátum zverejnenia: 17.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)