Ovládaš dane?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme kandidáta na daňové oddelenie! Vyznáte sa v daniach? Chceli by ste sa učiť od skúsených a rozšíriť svoje vedomosti? Tak by Vás mohla zaujať pozícia daniara.

Vašou náplňou bude:

- Pravidelné sledovanie prichádzajúcich otázok ohľadom DPH a oznámení o audite
- Správa a zlepšovanie vzťahov so zodpovednými daňovými úradmi v regióne
- Komunikácia s regionálnymi daňovými manažérmi
- Hodnotenie rizík DPH
- Spolupráca s ostatnými DPH tímmi za účelom zlepšovania procesov
- Zabezpečovanie súladu so všetkými zúčastnenými stranami

Požadujeme

- Komunikačná a písomná znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni C1
- SŠ / VŠ ekonomického smeru
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti daní
- Výhodou je znalosť účtovných princípov
- Znalosť SAP taktiež výhodou
- Pokročilá znalosť MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

Benefity

- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3518008  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)