Špecialista nákupu nevýrobných položiek

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nášho klienta významnú medzinárodnú spoločnosť momentálne obsadzujeme pozíciu ŠPECIALISTA NÁKUPU NEVÝROBNÝCH POLOŽIEK

Vašou náplňou práce bude:

- Určovanie nákupných stratégií
- Vyhľadávanie nových dodávateľov, sourcing dodávateľov, vyjednávanie zmluvných podmienok
- Tvorba listu dodávateľov
- Aktivity a analýzy zamerané na úsporu nákladov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Príprava analýz a kalkulácií
- Komunikácia s výrobu a plánovaním
- Úzka spolupráca s operatívnym nákupom
- Zabezpečenie dodávok v požadovanej kvalite a čase
- Aktívna participácia na nových projektoch

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- Minimálne 3 roky skúseností v strategickom nákupe v rámci VÝROBNEJ spoločnosti
- Anglický jazyk na plynulej úrovni
- Schopnosť negociácie, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Samostatnosť
- Stresu odolnosť
- Orientáciu na dosahovanie stanovených výsledkov
- Ochotu cestovať

Benefity

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

ID: 3446151  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)