Test analytik- reporty/ dokumentácia v oblasti testingu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Medzinárodná spoločnosť v oblasti spracovania platieb hľadá TEST ANALYTIKA s 2 ročnou skúsenosťou.

Tvojou náplňou práce by bolo:

- Zabezpečovanie úspešného vykonania a dokončenia certifikačných a testovacích funkcií pre produkty, systémy a/alebo procesy
- analýza požiadaviek, vytváranie testovacích skrípt, kontrola a analýza formátov správ, vykonávanie testov a poskytovanie správ o stave a výsledkoch testovania
- Aktualizácia dokumentácie a špecifikácií

Požadujeme

- 2 roky skúseností s testovaním
- Základná znalosť formátov na procesovanie platieb
- Anglický jazyk na plynulej úrovni (práca v medzinárodnej spoločnosti)
- Znalosti telekomunikačných a operačných systémov
- základná skúsenosť s programovaním- shell scripting, JC alebo analýza dátových súborov výhodou
- Základné vedomosti o pravidlách a produktoch v platobnej oblasti
- Nemecký jazyk výhodou

Benefity

Benefity, ktoré je možno využívať ihneď po nástupe:
1. Platobná karta Diners úplne bez poplatkov
2. Bratislavská mestská karta (BMK) úplne bez poplatkov (Pre zamestnancov, ktorí majú trvalé bydlisko v Bratislave je možné využiť prepaid BMK od spoločnosti UniCredit).
3. Stravné lístky v hodnote 3,80 Eur/ odpracovaný deň (sumu 3,80 plne hradí FDS)
4. Zdravotná starostlivosť PROCARE (Ročná zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách )
5. Životné a úrazové, neinvestičné poistenie AMSLICO (Platí 24 hodín denne, počas celého trvania pracovného pomeru. V prípade úrazu s trvalými následkami alebo smrti môže byť vyplatené plnenie až vo výške 12 priemerných mesačných príjmov.)
6. Mindspring – korporátna univerzita a knižnica

Benefity, ktoré je možné využívať po skúšobnej dobe zamestnanca:
1. Anglické jazykové kurzy
2. 25 dni do roka doplatená PN - v prípade uspokojivých výsledkov zamestnanca. Čerpanie je podmienené schválením nadriadeného. (5 dní z 25 možno využiť ako sick day bez dokladu od lekára pričom na jeho čerpanie je potrebné schválenie svojim priamym nadriadeným). Tento benefit nie je možné čerpať v skúšobnej, výpovednej dobe alebo počas plynutia vypovede.
3. Doplnkové dôchodkové sporenie - s príspevkom zamestnávateľa vo výške 3% z hrubej mesačnej mzdy (participácia zamestnanca min. 17 Eur)
4. Odmeny k výročiam
5. Dva dni dovolenky naviac - Pre všetkých zamestnancov, ktorí súvisle odpracovali viac ako 5 rokov pre spoločnosť First Data.

- Supplementary Pension Plan
- Life and health insurance
- Sick leave compensation
- Paid sickness absence
- Private health care Medical Plan programme
- Personal Diners Club credit card free of charge
- Every quarter-year compliments vouchers and multi vouchers
- Annual Bonus or Team Performance Incentive Scheme
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card free of charge

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3400949  Dátum zverejnenia: 25.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)