Senior účtovník - výrobná spoločnosť - vedenie tímu

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1500 EUR/mesiac, od 1500 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Ponúkame Vám seniorskú pozíciu Účtovníka s miestom výkonu práce v Nitre.

Pozíciu obsadzujeme pre významnú spoločnosť s dlhodobou tradíciou v nitrianskom regióne. Môžete sa tešiť na medzinárodné prostredie a možnosti profesionálneho rozvoja.

Náplň práce zahŕňa:

- Zodpovednosť za účty Hlavnej knihy
- Kompletná zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné uzávierkové aktivity
- Vedenie tímu (4 zamestnanci)
- Sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy a kompletizácia rekonciliačných aktivít
- Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
- Rekonciliácie súvahových účtov
- Analýzy dát vo finančných výkazoch
- Koordinácia junior účtovníkov v tíme
- Reportingové aktivity
- Monitorovanie KPI
- Aktívna účasť na zefektívňovaní procesov na oddelení

Požadujeme

Požiadavky na kandidátov:

- Ekonomické vzdelanie
- Prax vo vedení komplexného účtovníctva 5 rokov
- Plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
- Výborný prehľad v princípoch podvojného účtovníctva
- Znalosť SAP - výhodou
- Znalosť IFRS alebo US GAAP
- Proaktívny prístup k práci
- Zodpovednosť a precíznosť

Benefity

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3388411  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1500 EUR/mesiac, od 1500 EUR/mesačne + ďalšie odmeny