Big data developer/analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 EUR/mesiac

Je Big Data lákadlom aj pre teba? Ak áno, tak by si mal vedieť, že práve teraz hľadáme devoloperov a analytikov, ktorí budú na Big Data pracovať.

Aká bude tvoja náplň práce?
- budeš pracovať na zbere a analýze dát alebo developmente
- budeš pripravovať testovacie hypotézy a budeš ich testovať
- komunikácia so zadávateľom a dodávateľom
- taktiež budeš mať možnosť spolupracovať na dizajne

Požadujeme

A čo by si mal vedieť aby si bol pre tieto pozície úspešným kandidátom?

Ak chceš byť developerom tak by si mal:
- poznať základy SQL alebo Java
- veľké plus je ak poznáš Scalu
- Profesionálne vystupovať a byť tímový hráč
- Taktiež by bolo super ak by si ovládal Apache NiFi a Hbase aspoň na základnej úrovni (nie je podmienkou)

Ak sa chceš stať analytikom tak potom potrebuješ:
- Analytické schopnosti a logické myslenie
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Znalosť SQL
- Znalosť analytických patternov pri používaní HBASE a prechodov medzi relational a noSQL modelmi

Benefity

- zázemie dynamicky rastúcej, pôsobiacej na trhu už 17 rokov
- priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
- dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
- zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
- Multisport karta, firemný futbal, vstupy do fitness centra
- Kurzy AJ/NJ
- Sick days
- Stravné lístky
- teambuildingy
- po vzájomnej dohode možnosť čiastočného home office

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3253830  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 2500 EUR/mesiac