Operátor vo výrobe – opravy PS / Opravár

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.Ponúkame základnú mzdu minimálne 5,50 € /hod./brutto. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Znalosť elektronických súčiastok, komponentov a ich funkcie v obvodoch zapojenia,
  • Čítanie elektríckych schém (schopnosť orientovať sa v elektrických schémach a v technologických dokumentáciach),
  • Analytické myslenie – vyhladávanie poruch v elektrických zariadeniach

  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • strava 1,08€ / 1,44€ zrážka
  • príspevok na nápoje v kávomatoch
  • Fitfabrik
  • DDS
  • príspevok na rekreáciu
  • stabilizačné
  • jubilejné odmeny

Rád/-a opravujete vo svojom voľnom čase elektroniku? Zaujíma vás oblasť výroby DPS? Chcete sa dozviedieť viac a naučiť sa niečo nové v danej oblasti? Ak sú Vaše odpovede  ÁNO, tak neváhajte a zašlite nám životopis v slovenskom jazyku.

Tešíme sa na Vás pri osobnom stretnutí!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

  • Čítanie a orientácia elektrotechnických schém
  • Znalosť elektrotechnických komponentov a ich funkcie
  • Práca s meracími prístrojmi pre elektrické veličiny
  • práca s PC
  • základy AJ
  • spájkovanie
  • dobrý zrak
  • manuálna zručnosť
  • práca na 4 zmeny

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 4831436  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.