Skladník - SMT

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.5,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem materiálu do SMT skladu
  • Výdaj/vychystávanie materiálu
  • Počítanie, príprava, evidencia v informačnom systéme
  • Odpisy na jednotlivé výrobné objednávky, odpisovanie fáz v informačnom systéme
  • Pravidelné inventúry, koncoročné inventúry a prepočítavanie materiálu po výrobe
  • Systémové úpravy a aktualizáciu materiálu
  • Kontrola a príprava materiálu k výrobným objednávkam

  • Práca s PC
  • Dobrý zrak
  • Zameranie na detail
  • Pozornosť
  • Presnosť (precíznosť)
  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

  • Pozornosť

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 4805778  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.