EN SK

Administratívny pracovník - triedenie, registrovanie a archivácia zásielok

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
992 EUR/mesiacUvedená čiastka je fixný plat + spomenuté benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý by rád pracoval v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou. Ak hľadáš administratívnu prácu v kancelárii a zároveň nemáš problém s občasnou manipuláciou s krabicami, pošli nám svoj životopis!

Náplň práce:
• Preberanie a triedenie zásielok od rôznych kuriérskych spoločností
• Registrovanie doporučenej pošty do databázy
• Balenie zásielok pre externú spoločnosť

• Vyhľadávanie formulárov a ich následné posielanie do procesu
• Archivácia zväzkov - fyzicky a systémovo
• Práca s PC – interné systémy, access databázy, excel...

Pracovný čas:
príchody medzi 6:00 - 9:00, pracovný čas 8 hodín denne + 30 min. obedná prestávka

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príspevok na multisport kartu (fitness, wellness, masáže)
• Pravidelný príspevok do Cafeteria Benefit systému (50€ mesačne)
• 3 dni dovolenky navyše
• Príspevok na stravovanie (5,85€/deň)
• Príspevok na tretí pilier
• Zamestnávateľ hradí 100% prvých 5 dní práce neschopnosti
• Odmeny za referral program od 300eur
• Každodenné občerstvenie vo firme (ovocie, raňajky a iné občerstvenie)
• 2 Sick days ročne
• Priateľská a neformálna atmosféra
• Možnosť osobnostného a kariérneho rastu

Jedná sa o administratívnu prácu vhodnú aj pre čerstvých absolventov.
Vzhľadom na kapacitné obmedzenia budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí sú považovaní za vhodných na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívny prístup k práci
• snaha učiť sa nové veci
• tímový hráč

Global Blue Slovakia s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním návratu časti DPH zahraničným turistom, pri vývoze nimi zakúpeného tovaru mimo EU. Ide o známu a uznávanú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu na celom svete. Viac na www.globalblue.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Peťková
E-mail: poslať životopis

Follow us

ID: 4803608  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 992 EUR/mesiac