ABAP developer

gd - Team, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda bude s každým vhodným uchádzačom dohodnutá na základe pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

programovanie v jazyku SAP ABAP
priama komunikácia so zákazníkom, vrátane plnenia klientskych požiadaviek
analýza požiadaviek zákazníka a riešení
návrh architektúry riešenia, konfigurácia systému
ako súčasť SAP dodávateľského tímu budeš poskytovať vzdialenú podporu pre zákazníkov v Nemecku alebo na Slovensku

logické myslenie a analytické schopnosti
ochota a chuť vzdelávať sa v nových oblastiach
schopnosť samostatného vyhľadávania informácií
silné prezentačné schopnosti a skúsenosti s priamou komunikáciou s klientom
nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2) alebo anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
3-ročná prax v oblasti SAP ABAP a SAP
skúsenosti s aspoň jedným SAP modulom SD, FI, FI-CA/CO, PM, MM, CRM, ISU, PP
orientacia na IS-U velkou vyhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý
SAP Basis - Mierne pokročilý

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom.

O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4704883  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac