Business Analytik vo First Data

Miesto práce

Digital Park II, Einsteinova, Petržalka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou dynamického tímu? Chceš sa skutočne venovať práci, ktorá Ťa baví a nie len živí? Ak Tvoje odpovede na tieto otázky boli áno, tak táto ponuka je možno pre Teba práve ako stvorená. Ponúkame Ti výnimočnú pracovnú príležitosť v našej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 24,000 zamestnancov v 36 krajinách celého sveta. Dokážeš si predstaviť Tvoj prínos v takto veľkej spoločnosti? Pretože my áno.

Momentálne hľadáme človeka na pozíciu Business Analytik, ktorý by obohatil náš GBS Strategic tím.

Ak si kandidát, ktorého hľadáme, Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- pripravovať vstupné analýzy k požiadavkám biznisu a našich klientov
- podieľať sa na projektoch rôznej veľkosti pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí
- prinášať nové riešenia v súvislosti s modernými a rýchlo sa rozvíjajúcimi technológiami

Skvelá príležitosť, však? Je pre Teba pripravená aj veľká ponuka benefitov, vrámci ktorých sa vieš rozvíjať nie len po profesionálnej stránke, ale aj po osobnostnej. Naše benefity nájdeš v odseku „Benefity“.

1850 euro - Minimum, naša platová ponuka bude závisieť od úrovne odbornosti kandidáta

Najzaujímavejšie benefity:
- Firemné akcie - stocks, Stravné lístky plne hradené spoločnosťou, Bonusy, DDS
- Zdravotná starostlivosť v moderných poliklinikách, Životné a úrazové poistenie
- 25 dni do roka doplatená PN, 5 sick days
- Multi sport karta
- Flexibilný pracovný čas, HO, Voľno-časové aktivity s kolegami
- Dlhodobé vzdelávanie v rámci spoločnosti
a mnoho ďalších výhod . . .

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Našich zamestnancov podporujeme v ich raste, no máme taktiež určité požiadavky na skúsenosť a zručnosti kandidáta.

Aké zručnosti a skúsenosti potrebuješ pre túto pozíciu?
- min. 2 roky skúseností ako IT Business Analyst ale na podobnej relevantnej pozícii
- schopnosť rýchlo absorbovať nové informácie z rôznych oblastí, porozumieť kontextu prepojenia rôznych systémov a aplikovať takto získané vedomosti na nové úlohy a zadania je hlavným atribútom tejto pozície, ktorú chceme obsadiť
- aj keď ešte nepoznáš taje sveta platobných kariet, nie je to prekážkou, snaha naučiť sa niečo nove je však nevyhnutná
- komunikatívnosť a analytický pohľad na riešenia zadaní a problémov s biznisom, programátormi a testermi
- schopnosť navrhovať vlastné riešenia tak, aby spĺňali očakávania biznisu a boli zároveň realizovateľné efektívnym spôsobom
- flexibilita a dôslednosť
- aktívne používanie angličtiny

Schopnosť pracovať nezávislo je viac než vítaná.
Ak vieš doslova plynulo hovoriť po anglicky a spĺňaš všetky spomenuté požiadavky vyššie, čakáme na tvoju prihlášku!

Nexi is European leader in the design, creation and management of technology infrastructures and services for Financial Institutions, Central Banks, Corporates and the Public Sector, in the areas of payments, cards, network services and capital markets. Nexi Group provides its services in over 25 countries, and also operates through its subsidiaries in Austria, Croatia, Czech Republic, Germany, Greece, Romania, Serbia, Slovakia, Hungary and South Africa. The company also has branches in Belgium and the Netherlands, and representation offices in the UK and Poland.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jennifer Farkašová Beneová
E-mail: poslať životopis
ID: 3368325  Dátum zverejnenia: 1.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1850 euro - Minimum, naša platová ponuka bude závisieť od úrovne odbornosti kandidáta