Supervízor výroby (Majster)

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacO výške základnej mzdy rozhoduje seniorita na pozícii. Ku mzde prináležia príplatky za prácu v poobednej a nočnej zmene, mesačný bonus do výšky 200,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pozície Supervízor výroby je samostatne koordinovať výrobné skupiny (GAP-y) v procese výroby.
- Riadi činnosť niekoľkých GAP-ov s cieľom zabezpečiť správnosť, kvalitu finálneho výrobku a včasnosť dodávok zákazníkovi
- Definuje ciele pre jednotlivé GAP-y (produktivita, PPM, absencia, úrazy a pod.) v spolupráci s manažérom výroby v nadväznosti na ciele závodu
- Plánuje školenia v súlade s potrebou zabezpečiť rotáciu zamestnancov a rovnomerného pokrytia pozícií
- Koordinuje podávanie a implementáciu zlepšovacích návrhov
- Zabezpečuje vykonávanie auditov
- Spracováva a odovzdáva podklady na spracovanie miezd
- Koná a vedie svoj tím v súlade s Etickým a Manažérskym kódexom spoločnosti
- Zabezpečuje dodržiavanie pravidiel na pracovisku
- Zabezpečuje profesionálny a osobnostný rozvoj pracovníkov, vedie hodnotiace, motivačné a disciplinárne rozhovory

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- mesačné bonusy
- letný a zimný bonus vyplácaný na základe splnených cieľov
- príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov až do výšky 3 %
- mesačný príspevok na dopravu
- stravné lístky nad rámec zákona

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Prax s vedením ľudí vo výrobnom podniku (automotive) a riadením výroby min. 2 roky
Anglický jazyk výhodou
MS Excel mierne pokročilý, znalosť dochádzkového systému výhodou
Technické zručnosti, TPM, 5S, KANBAN
Schopnosť vyjednávať, nachádzať nové riešenia
Komplexná zodpovednosť, sledovanie a včasné dodržiavanie vytýčených cieľov

Faurecia sa stala spolu so spoločnosťou HELLA členom skupiny FORVIA . Skupina FORVIA je celosvetovo 7.najväčším dodávateľom v automobilovom priemysle.

Našim poslaním svetového lídra v oblasti automobilového a technologického priemyslu je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Výrobky a systémy spoločnosti Faurecia sú vo vozidlách vyrábaných tými najväčšími a najznámejšími automobilovými značkami po celom svete. Naše technológie sú v jednom z troch vozidiel, ktoré dnes jazdia po cestách.

Naša komplexná ponuka pre UDRŽATEĽNÚ MOBILITU zahŕňa vodíkové riešenia s nulovými emisiami, riešenia s veľmi nízkymi emisiami, systémy pre pokročilú asistenciu vodičovi a výrobky vyrobené z radu optimalizovaných a udržateľných materiálov.

S našim KOKPITOM BUDÚCNOSTI vytvárame hodnotu pre automobilové značky a podnecujeme nové zážitky spotrebiteľov. Spájame naše odborné znalosti o sedadlách, interiéroch, osvetlení, elektronike karosérie, snímačoch, pohonoch a ďalších zobrazovacích technológiách ako aj o elektronike kokpitu.

Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru. Využite svoju energiu správnym smerom. Staňte sa súčasťou otvorenej a angažovanej komunity, ktorá pracuje na vytváraní udržateľnejšej budúcnosti v transformujúcom sa odvetví.

Vydajte sa na cestu s nami - cestu, na ktorej záleží.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Sajanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4809754  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac