Trainee pre oddelenie logistiky (m/ž)

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
15.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacbenefity podľa platnej politiky spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/tkou končiaceho ročníka vysokej školy alebo nedávnym absolventom/tkou? Hľadáš zamestnanie v oblasti logistiky v dynamickom svete automobilového priemyslu? Potom hľadáme práve teba!

Tvojou úlohou na pozícii Logistics Trainee bude:
- tvorba zásielok pre nášho klienta: tvorba oznámení o dodávke (Advanced Ship Notice), dodacích listov + postovanie outboundov
- tvorba zásielok do Kia engine – vytvorenie oznámení o dodávke ASN, tlač dodacích listov+ zasielanie scannov dodacích listov
- vytváranie dokladov na denný cycle count
- práca v systéme SRM/Ariba
- analýza logistických dát
- logistická operatíva zadaná manažérom logistiky

Pozícia je určená pre študentov končiacich ročníkov VŠ a/alebo absolventov VŠ štúdia v predchádzajúcich dvoch akademických rokoch. Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú 12 mesiacov s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu v rámci spoločnosti. Ďakujeme za porozumenie, pozývať na pohovor budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššieuvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2020 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného človeka s pozitívnou energiou, so vzťahom k výrobe a informačným systémom, so zmyslom pre detajl a chuťou odštartovať svoju kariéru v menšom výrobnom závode. Angličtinu na komunikatívnej úrovni a ovládanie MS Office považujeme za samozrejmosť, predchádzajúca skúsenosť so SAPom je výhodou.

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia, s.r.o.
Kutlíkova 17
85250 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Ennertová
E-mail: poslať životopis
ID: 3848994  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac