Šič / šička - prax nepotrebujete!

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
610 EUR/mesiac+ 75€ mesačný bonus, AVŠAK ak máš viac ako 3 ročné skúsenosti so šitím PLAT 660€+75€bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Šitie kožených a PVC kusov podľa štandardného pracovného postupu
- Práca v 3 zmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná)

- VŠETKO VÁS NAUČÍME U NÁS - až 3 týždňový tréning mimo linky
PRÉMIOVÁ výroba pre luxusné automobilové značky
- Rozbeh nového projektu - istota stabilného zamestnania do budúcnosti
- Čisté a bezpečné pracovné prostredie
- Priateľská a tímová pracovná atmosféra
- Bonus za odporúčanie známeho - 300 EUR
- Vstupný školiaci program
- Zvýhodnené závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Semestrálny bonus
- Bonusy za lojalitu
- Výkonostný bonus, zamestnanec mesiaca, spoločné teambuilding
- Peňažné poukážky za zlepšovacie návrhy
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na 3.pilier DDP
- Relax zóna
- Zvýhodnené zľavy u vybraných predajcov produktov a služieb ( Orange, ponuka áut - Škoda, Seat, Volkswagen, finančné služby VÚB banka, Union, Partners Group, Hej.sk, Datart, Satur, zvýhodnený wellness pobyt....)
- Benefity pre zamestnancov a rod. príslušníkov ( cestovanie s Faureciou, letný tábor, family & sport day, Mikulášske baličky)
- Faurecia day

V prípade Vášho záujmu o pozíciu zašlite prosím Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu. Do predmetu emailu prosím uveďte názov pozície.
Na uvedenú pozíciu prijímame zamestnancov prostredníctvom agentúr dočasného pridelenia INDEX NOSLUŠ, ŠTUDENTSKÝ SERVIS a ADECCO. Váš životopis bude preposlaný na tieto agentúry, ktoré Vás následne budú kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- Manuálna zručnosť
- AJ BEZ PREDCHÁDZAJÚCEJ PRAXE - ZAŠKOLÍME VÁS

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Airport Industrial Park, Pri Letisku
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vattaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 2901519  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 610 EUR/mesiac