Cloud Native C++ / Golang Developer

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

*Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ESET is expanding its range of secure management technologies and migrating them to the next- generation cloud native platform. We are looking for a skilled C++ developer with a strong competency to work on cross-platform projects (Linux, Windows, Docker) and ability or will to learn Golang. We are a small dedicated team working with a modern tech stack (C++17, Golang, Git, Bitbucket, Jenkins, JIRA, Python3, gRPC). We work in a relaxed, friendly atmosphere, where everyone has the opportunity to take over responsibility quickly.

What we look for:

- Advanced skills in modern C++ (C++17 and beyond).
- Experience with at least one additional programming language and/or scripting (e.g. Golang, Java, Python, Bash) is a big plus.
- Experience with microservices (technologies like Docker, Kubernetes, Istio, Helm, NATS) is valuable.
- Any cloud experience (AWS, Google, Azure) is a plus.
- Experience working with large-scale distributed systems is valuable.
- Excellent troubleshooting and creative problem-solving abilities.
- Ability to quickly learn new technologies and new products.
- Experience in server programming and multithreading.

Responsibilities:

- Build features and capabilities to support the range of our secure management functionality.
- Build and maintain scalable microservices for handling millions of users' requests.
- Collaborate with other development teams, quality engineering team and documentation team to execute on product deliverables.
- Be part of an agile self-organizing team, which collectively defines the stack, architecture, development environment and best practices.
- Be creative and experiment with new solutions yet pragmatic and committed to code optimization, maintainability, and quality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Advantages:

ESET will provide you an attractive benefits system and pleasant work environment. You can improve thanks to code reviews from seniors and your ideas will be welcome not only during daily scrum meetings. If you don’t like to wake up early-no worries, we have flexible working hours. Of course, we support your professional and personal growth by various education and training courses, conferences. Moreover, ESET will contribute to your travel expanses and will financially support you during important life events such as your wedding or the birth of a child. Oh yes and we cannot forget about our team buildings or beer sessions that we really like.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavní předpoklady

Pokud chce někdo převážně programovat ve VisualStudiu na Windows, pak je u nás na správném místě. Pokud chceš programovat v Linuxu / GCC + Vim / Emacs / whatever, stále je naše oddělení pro Tebe tím nejvhodnějším. Oceníme, pokud jsi čestný a zodpovědně přistupuješ ke svěřeným úkolům. Těšíme se na tvůj rozvinutý intelekt a schopnost nás vždy něco nového naučit. Pokud máš k tomu i smysl pro humor a chápeš frázi "Nejtěžší část vývoje softwaru je komunikace" tak už nečekej a přidej se k nám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Když v roce 1987 dva mladí programátoři ze Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napsali program pro detekci jednoho z prvních počítačových virů, ještě netušili, že právě začali psát historii jednoho z nejúspěšnějších antivirových programů na světě. Pojmenovali ho NOD32 - "Nemocnice na okraji disku", podle tehdy populárního československého seriálu. Pár let po sametové revoluci založili společně s jejich přítelem Rudolfem Hrubým společnost ESET.

To, co se původně jevilo jen jako „obývákový“ projekt tří kamarádů, je dnes nejhodnotnější slovenskou IT firmou, která svou technologií NOD32 chrání více než 100 milionů uživatelů po celém světě.

Přirozeně, nestalo se tak ze dne na den. Globální úspěch společnosti a její růst nastartoval v roce 1998 ziskem prvního stoprocentního hodnocení prestižního britského časopisu Virus Bulletin. V roce 2016 se společnost ESET stala první společností, která získala toto ocenění po 100-krát za stejný produkt.

Dnes firma vděčí za svůj úspěch více než 1400 zaměstnancům po celém světě - zviditelněn nárůst z 3 zaměstnanců v roce 1987 a 135 zaměstnanců v roce 2006. Téměř 700 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavním sídle ESETu.
Velký důraz klademe na výzkum a vývoj. Kromě regionálních center budujeme i síť technologických center po celém světě - v současnosti dvanáct.

V průběhu expanze společnosti jsme zůstali věrni zásadám, na kterých jsme byli založení, a zůstáváme nezávislí i při zdolávání nových výzev.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

ESET Research Česká republika s.r.o.
Palachovo namesti 799/5
62500 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Kovaříková
E-mail: poslat životopis
ID: 2853324   Dátum zverejnenia: 7.10.2019