Systémový administrátor

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600 € fix + mesačná variabilná zložka a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa, inštalácia a monitorovanie serverov (MS Windows & Linux)
- správa sieťových zariadení
- inštalácia a konfigurácia licencovaného softvéru
- administrácia systému zálohovania a tvorba recovery plánov
- riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov
- vedenie potrebnej evidencie a dokumentácie
- ďalšie nové úlohy a výzvy

Máte záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej oblasti?
Staňte sa členom dynamického tímu nadnárodnej spoločnosti pracujúcej v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok.

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- dlhodobé pracovné miesto v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosti osobného a profesionálneho rastu
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- flexibilný pracovný čas
- viaceré ďalšie benefity a bonusy (5 sick days, dovolenka navyše za odpracované roky, preplácanie cestovného, športových aktivít, teambuildingové akcie...)

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa bude skladať z 2 kôl.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie štúdia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - expert
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- presnosť, spoľahlivosť, chuť pracovať a rozvíjať sa
- výborná znalosť Active Directories
- dobrá znalosť linux systémov
- dobrá znalosť skriptovania
- dobrá znalosť virtuálnych technológii (VMware)
- aktívna znalosť AJ (hlavne čítanie dokumentácie)
- 5 ročné skúsenosti v odbore

EOS KSI Slovensko, s.r.o. je vedúca spoločnosť na trhu s pohľadávkami na Slovensku. V oblasti spravovania pohľadávok sa zaoberáme najmä mimosúdnym inkasom pohľadávok, súdnym inkasom pohľadávok, odkupovaním pohľadávok, ako aj ďalšími doplnkovými službami. Najväčšími klientmi našej spoločnosti sú banky, poisťovne, úverové spoločnosti, telekomunikačné spoločnosti a takisto aj významné výrobné a obchodné spoločnosti.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.eos-ksi.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pajštúnska 5
851 02 Bratislava
ID: 2525853   Dátum zverejnenia: 18.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 € fix + mesačná variabilná zložka a iné