Team Leader

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6,2 EUR/hod.6,20 €/ hod. + osobnostné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadi a organizuje operátorov na zmene, tak aby bola zabezpečená  výroba načas podľa plánu, v požadovanej kvalite  a za optimálne náklady,
  • riadenie  a podpora operátorov,
  • organizácia práce na zmene,
  • sledovanie práce operátorov na dosiahnutie cieľov,
  • zodpovednosť za dodržiavanie platných postupov a procesov,
  • monitorovanie prevádzkových  a výkonnostných ukazovateľov a vykonávanie nápravných činností (MON,Qlik Sense,WISE, plnenie plánu),
  • zodpovedá za dosiahnutie výrobných a  výkonnostných cieľov,
  • vytvára zmenové reporty,
  • navrhuje a iniciuje nápravné a preventívne opatrenia na dosiahnutie cieľov,
  • spolupracuje pri školení zamestnancov,
  • zodpovedá, aby pracovníci na zmene vykonávali len činnosti, na ktoré sú zaškolení a spôsobilí,
  • kontroluje prácu podriadených pracovníkov a pracovné podmienky,
  • zodpovedá za separáciu odpadov na zmene,
  • vykonáva kontrolu, dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov, zaisťuje potrebné OOPP a dbá o ich správne používanie,
  • vykonáva hodnotenie pracovníkov,
  • komunikuje pracovníkom  zmeny ciele, odovzdáva potrebné informácie,
  • plní včas povinnosti vyplývajúce z funkcie a úlohy uložené ved. zamestnancom a s odbornou starostlivosťou na vysokej úrovni,
  • zodpovedá za zabezpečenie ochrany osobných údajov podriadených zamestnancov,
  • zodpovedá za dodržiavanie platných právnych a iných predpisov a požiadaviek na úseku svojej činnosti, je povinný ich poznať;

  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • strava 1,08€ / 1,44€ zrážka
  • Fitfabrik
  • DDS
  • príspevok na cestovné 1,50 € / km
  • príspevok na rekreáciu
  • stabilizačné a jubilejné odmeny

Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

elektronika

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti z elektrovýroby, prípadne z oddelenia finálnej montáže
  • skúseností s vedením tímu (do 30 osôb)
  • práca s PC
  • technické a organizačné myslenie
  • dobré komunikačné schopnosti

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4512554  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,2 EUR/hod.