Skladník - vychystávanie

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,8 EUR/hod.4,80€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za dodržiavanie systému FIFO
  • zodpovedá za správne zaskladňovanie prijatého materiálu na skladové pozície a správnu manipuláciu s ním
  • zodpovedá za správne pripravenie materiálu do výroby na základe výrobnej objednávky, registra nezhodného materiálu alebo kanbanového registra
  • zodpovedá za riadne označenie vychystaného materiálu sprievodným štítkom a umiestnenie iba do zóny na to určenej
  • zodpovedá za správnu evidenciu všetkých skladových pohybov vo vnútropodnikovom systéme (ERP)
  • vykonáva denné cyklické kontroly zásob materiálu v sklade podľa pokynov nadriadeného
  • Zodpovedá za bezpečnú manipuláciu a používanie VZV

  • mzdový systém založený na zručnostiachstrava 1,08€ / 1,44€ zrážka
  • príspevok na nápoje v kávomatoch
  • Fitfabrik
  • DDS
  • príspevok na cestovné 1,50€/km
  • príspevok na rekreáciu
  • stabilizačné a jubilejné odmeny
  • športový deň, vianočný večierok
  • letná a zimná odmena, a iné.

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú najlepšie naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosti:

  • VZV
  • Práca s PC - užívateľ
  • manuálna zručnosť

osobnostné vlastnosti:

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • samostatné myslenie a rozhodovanie
  • tímová spolupráca

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4512509  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.