Skladník - vychystávanie

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.4,20€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovedá za dodržiavanie systému FIFO
  • zodpovedá za sledovanie doby spotreby - v prípade nezhody informuje nadriadeného
  • zodpovedá za správne zaskladňovanie prijatého materiálu na skladové pozície a správnu manipuláciu s ním
  • zodpovedá za správne pripravenie materiálu do výroby na základe výrobnej objednávky, registra nezhodného materiálu alebo kanbanového registra
  • zodpovedá za riadne označenie vychystaného materiálu sprievodným štítkom a umiestnenie iba do zóny na to určenej
  • zodpovedá za správnu evidenciu všetkých skladových pohybov vo vnútropodnikovom systéme (ERP)
  • zodpovedá za správne pripravenie a identifikáciu materiálu na odpredaj alebo za účelom kontroly
  • vykonáva 1x za rok pravidelnú kontrolu skladových materiálov a produktov – koncoročná inventúra
  • vykonáva denné cyklické kontroly zásob materiálu v sklade podľa pokynov nadriadeného
  • nezhodné produkty (poškodené, skorodované, poškodené obaly) označí ako nezhodné, izoluje ich do karanténnej zóny a informuje svojho nadriadeného
  • odpadový materiál z obalov alebo nepotrebné obaly separuje a ukladá do predpísaných odpadových kontajnerov
  • Pri práci používa pridelené OOPP
  • Dodržiava predpisy BOZP, ESD a 5S
  • Zodpovedá za bezpečnú manipuláciu a používanie VZV
  • V prípade spôsobenia škody počas používania VZV neodkladne informuje nadriadeného pracovníka skladu

 - mzdový systém založený na zručnostiach

- strava 1,08€ / 1,44€ zrážka

- príspevok na nápoje v kávomatoch

- Fitfabrik

- DDS

- príspevok na cestovné 1,50€/km

- ubytovanie (odvody+daň) bydlisko viac ako 50km

- príspevok na ubytovanie (nájomná zmluva) 150€/mesiac + bydlisko viac ako 50km

- príspevok na rekreáciu

- stabilizačné

- jubilejné odmeny

Výberové konanie prebieha telefonicky vzhľadom na vzniknutú situáciu, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

zručnosti:

VZV

Práca s PC - užívateľ

Orientácia v skladovej dokumentácii

manuálna zručnosť

osobnostné vlastnosti:

zodpovednosť

spoľahlivosť a presnosť pri počítaní

samostatné myslenie a rozhodovanie

tímová spolupráca

flexibilita

komunikatívnosť

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 4030261  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.