Líniový špecialista kvality

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkame základnú mzdu minimálne 4,10 Eur/hod./brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za overovanie dodržiavania predpísaných pracovných a technologických postupov, výkresov a kusovníkov vo výrobnom procese
  • spolupráca s vedúcim oddelenia /tím lídrom linky/, trénerom na riešení bežných problémov, nezhôd
  • analýza príčin nezhôd/odchýliek
  • spolupráca pri návrhu a implementácii nápravných opatrení
  • overovanie správnosti a účinnosti prijatých nápravných opatrení
  • zabezpečenie vykonávania medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality pre nové ako aj RMA produkty v zmysle platných technologických postupov, vizuálna kontrola vo všetkých fázach výrobného procesu
  • informovanie Inžiniera kvality o vyskytnutých nezhodách/ odchýlkach
  • zhromažďovanie potrebných informácií a dát pre účely týždenného a mesačného reportovania na základe dohody s lídrom líniových špecialistov kvality a s inžinierom kvality
  • vykonávanie produktových auditov podľa plánu
  • neustále oboznamovanie sa (vo všeobecnosti) – špecificky o výrobkoch a taktiež o zmenách noriem a štandardov (napr. IPC, STN ISO 9000, 14000, 18000)
  • zodpovednosť a právomoc zastaviť expedíciu výrobnej dávky ak pri kontrole produktu sú zistené nesplnené požiadavky na kvalitu produktu, právomoc vrátiť diel zodpovednému oddeleniu a požadovať nápravu a nápravné opatrenia, pričom bezodkladne o tom informuje nadriadeného, výrobu a zodpovedného Inžiniera kvality
  • zodpovednosť a právomoc zastaviť sériovú výrobu pokiaľ nebudú odstránené príčiny nezhôd alebo ak Inžinier kvality nerozhodne inak
  • vystavuje Interné nezhody (ICAR) na základe viacnásobnej alebo systémovej chyby
  • vedie evidenciu náhodných chýb do IPQC databázy
  • vytvára Ťažiskové listy v spolupráci s Inžinierom kvality
  • participuje na pilotnej výrobe, pričom jeho účasť a úlohy sú vopred komunikované s projektovým manažérom a Inžinierom kvality

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  •  Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, vstup do fitness centra zdarma,  príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • základná znalosť elektrotechnických komponentov pre povrchovú montáž a vývodových komponentov pre montáž do otvorov
  • znalosť čítania technologických pracovných inštrukcii
  • skúsenosti z kvalitou v elektrotechnike/výhodou
  • praktické spájkovanie a kritéria pre spájkovacie procesy
  • základná znalosť kvalitatívnych metód 5Why a Ishikawa diagram
  • základne znalosti s meradlami – posuvne meradlo, micrometer, mulrimeter, RLC mostík
  • komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, ochota spolupracovať s inými oddeleniami
  • ochota pracovať v 2 zmennej prevádzke (v budúcnosti 3 zmenná prevádzka)
  • vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. min § 21

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
Tel.: +421918874433
E-mail: poslať životopis
ID: 3615334  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkame základnú mzdu minimálne 4,10 Eur/hod./brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.