Školiteľ - pre duálne vzdelávanie alebo aj nových zamestnancov!

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5,50 € brutto /hodina + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za kvalitu a úroveň interpretácie školiaciach podkladov a za odbornú úroveň vykonávaných školení,
• školí a oboznamuje nových pracovníkov o kritériách prijateľnosti elektronických zostáv,
• v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov zabezpečuje periodické preškolenie pracovníkov v zmysle normy IPC-A-610, a posudzuje kvalitu spájkovania v jej zmysle
• podľa požiadaviek manažérov výrobných liniek zabezpečuje praktický tréning ručného spájkovania pre operátorov výroby,
• školí a oboznamuje nových pracovníkov o ochrane pred účinkami ESD,
• v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov zabezpečuje periodické preškolenie pracovníkov o ochrane a prevencii pred účinkami ESD,
• pri vstupnom školení a aj podľa požiadaviek manažérov výrobných liniek oboznamuje pracovníkov o identifikácii elektronických súčiastok,
• v spolupráci s inžiniermi kvality sa podieľa a vytvára povedomie o kvalite v Enics ND
• vykonáva poučenie o odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike (§20), pokiaľ spĺňa odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z a to min. §21 (alebo §20 ak určí organizácia)

  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • práca v nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť profesijného rastu
  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • príplatok na poobednú zmenu
  • nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
  • príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
  • ubytovanie v Dubnici n/V
  • dochádzkový bonus
  • bonus za operatívne výsledky
  • kurz anglického jazyka
  • možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Požadované základné znalosti:
• VŠ/SŠ so zameraním na elektrotechniku
• pracovné skúsenosti s prácou v oblasti kvality príp.
v rámci výrobného procesu s DPS

Požadované odborné zručnosti:
• odborná znalosť štandardov IPC 610
• znalosť technologických procesov
• znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• znalosť ručného a strojného spájkovania
• znalosť v oblasti antistatiky (ESD)
• znalosť 5S
• znalosť AJ, RJ výhodou
• znalosť práce s PC
• §21,22,23 – výhodou

Osobnostné predpoklady:
• komunikačné schopnosti
• prezentačné schopnosti
• tímová práca / vedenie ľudí
• technické a analytické myslenie
• schopnosť pracovať pod stresom
• precíznosť (presnosť)
• pozornosť, pamäť
• samostatnosť
• zodpovednosť
• ochota učiť sa a rozvíjať sa

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 3347819  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 € brutto /hodina + variabilné zložky