Školiteľ - pre duálne vzdelávanie alebo aj nových zamestnancov!

Enics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,50 € brutto /hodina + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za kvalitu a úroveň interpretácie školiaciach podkladov a za odbornú úroveň vykonávaných školení,
• školí a oboznamuje nových pracovníkov o kritériách prijateľnosti elektronických zostáv,
• v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov zabezpečuje periodické preškolenie pracovníkov v zmysle normy IPC-A-610, a posudzuje kvalitu spájkovania v jej zmysle
• podľa požiadaviek manažérov výrobných liniek zabezpečuje praktický tréning ručného spájkovania pre operátorov výroby,
• školí a oboznamuje nových pracovníkov o ochrane pred účinkami ESD,
• v spolupráci s oddelením ľudských zdrojov zabezpečuje periodické preškolenie pracovníkov o ochrane a prevencii pred účinkami ESD,
• pri vstupnom školení a aj podľa požiadaviek manažérov výrobných liniek oboznamuje pracovníkov o identifikácii elektronických súčiastok,
• v spolupráci s inžiniermi kvality sa podieľa a vytvára povedomie o kvalite v Enics ND
• vykonáva poučenie o odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike (§20), pokiaľ spĺňa odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z a to min. §21 (alebo §20 ak určí organizácia)

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu
- mzdový systém založený na zručnostiach
- príplatok na poobednú zmenu
- nočný príplatok vysoko nad rámec ZP
- príspevok na dopravu mimo Novej Dubnice
- ubytovanie v Dubnici n/V
- dochádzkový bonus
- bonus za operatívne výsledky
- kurz anglického jazyka
- možnosť využitia krytej plavárne a iné

Ak ste ten správny človek do nášho tímu, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Zaslaním požadovaných dokumentov poskytujete súhlas podľa Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov s ich spracovaním a to výlučne pre výberový proces.
Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorí nebudú kontaktovaní. V snahe zefektívniť výberový proces budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov pre danú pozíciu.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 71 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika alebo prax v elektrotechnickom priemysle

Požadované základné znalosti:
• VŠ/SŠ so zameraním na elektrotechniku
• pracovné skúsenosti s prácou v oblasti kvality príp.
v rámci výrobného procesu s DPS

Požadované odborné zručnosti:
• odborná znalosť štandardov IPC 610
• znalosť technologických procesov
• znalosť čítania výkresovej dokumentácie
• znalosť ručného a strojného spájkovania
• znalosť v oblasti antistatiky (ESD)
• znalosť 5S
• znalosť AJ, RJ výhodou
• znalosť práce s PC
• §21,22,23 – výhodou

Osobnostné predpoklady:
• komunikačné schopnosti
• prezentačné schopnosti
• tímová práca / vedenie ľudí
• technické a analytické myslenie
• schopnosť pracovať pod stresom
• precíznosť (presnosť)
• pozornosť, pamäť
• samostatnosť
• zodpovednosť
• ochota učiť sa a rozvíjať sa

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Grúnerová
Tel.: +421 918 500 317
E-mail: poslať životopis
ID: 3347819   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,50 € brutto /hodina + variabilné zložky