HR Recruiter

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za výberový proces technických, inžinierskych a administratívnych pracovníkov a za jeho zlepšovanie
  • vyhľadávanie kandidátov do technických, administratívnych a inžinierskych pozícii
  • implementovanie moderných nástrojov vyhľadávania
  • spolupráca s vysokými školami a univerzitami
  • identifikácia talentov a ich následná adaptácia
  • zodpovednosť za registratúrny poriadok
  • zodpovednosť za organizáciu tuzemských a zahraničných pracovných ciest (letenky, rezervácia ubytovania, víza)
  • asistencia pri väčších auditoch
  • administrácia procesu riadenia dokumentácie (zakladanie zmlúv, nahrávanie do informačného systému)
  • komunikácia s personálnymi agentúrami

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • vynikajúci kolektív
  • veľmi rýchly rast spoločnosti
  • možnosť participácie na lokálnych a globálnych projektoch
  • možnosť profesijného, odborného rastu
  • iné motivujúce benefity

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj štruktúrovaný životopis a krátky motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na kontaktnú e-mailovu adresu.

Záujemca o zamestnanie, ako dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, dáva svoj súhlas spoločnosti Enics Slovakia s.r.o. na spracúvanie svojich osobných údajov poskytnutých prostredníctvom žiadosti o zamestnanie, životopisu a motivačného listu.

Dotknutá osoba zaslaním žiadosti o zamestnanie, životopisu, motivačného listu alebo iným spôsobom potvrdzuje, že osobné údaje, ktoré boli uvedené, sú pravdivé. Berie na vedomie, že spoločnosť Enics Slovakia s.r.o. si vyhradzuje právo neakceptovať žiadosť v prípade zistenia nepravdivosti poskytnutých osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vysokoškolské vzdelanie so zameraním na Ľudské zdroje a personalistiku, minimálne Bakalársky titul
  • anglický jazyk na pokročilej úrovní v ústnej, aj písomnej forme
  • ochota učiť sa
  • precíznosť, presnosť, rozhodnosť, flexibilita, samostatnosť
  • To do attitude
  • prax minimálne 2 roky vo výrobnej spoločnosti v oblasti recruitingu
  • zhoda s hodnotami spoločnosti Enics

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mario Mojžiš
Tel.: +421905836831
E-mail: poslať životopis
ID: 1836045  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou