DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

Senior agent/ agentka kompetenčného centra

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie
O pracovnom mieste

Názov pozície: PTP Pracovník kompetenčného centra senior

Účel pozície: Spracováva požiadavky zákazníkov v oblasti účtovníctva. V spolupráci aj s inými oddeleniami zodpovedá za iniciáciu a podporu procesných zlepšení.

Náplň práce:
• Spracovanie telefonických, alebo písomných požiadaviek zákazníkov
• Zodpovednosť za sledovanie statusu dokončenia ticketov v ticketovacom systéme
• Poskytovanie informácií zákazníkom
• Spracovanie a poskytovanie informácií vedúcemu tímu
• Príprava reportov podľa požiadaviek zákazníkov
• Podpora pre nových zamestnancov
• Správa a riešenie incidentov
• Podpora vedúceho tímu a koordinátora pri identifikovaní a implementácií zlepšovania procesov
• Úzka spolupráca s lokálnym a nemeckým oddelením First a Second Level Support
• Spolupráca na korporátnych projektoch
• Spracováva/účtuje dodávateľské faktúry v systéme SAP

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je 1600 EUR brutto / mesiac. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Čo od kandidáta
očakávame

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia alebo Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Ostatné požiadavky:
• Skúsenosť s prácou v call centre je výhodou
• Ochota pomôcť a pomáhať riešiť problémy
• Schopnosť samostatne účtovať
• Schopnosť rýchlo sa naučiť relevantné procesy
• Schopnosť samostatne riešiť komplikované situácie
• Profesionálny telefonický prejav
• Osobná preferencia pracovať s ľuďmi
• Veľmi dobré písomné a ústne komunikačné schopnosti
• Dobré porozumenie procesom
• Ochota pracovať na smeny
• Predošlá pracovná skúsenosť z práce v skupine Deutsche Telekom je výhodou
• Ochota zúčastniť sa školenia v zahraničí (1-3 mesiace)

Benefity
ktoré rozmaznajú

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Personal days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Benefity pre rodičov (príspevok pri narodení dieťaťa, mobilný telefón počas materskej dovolenky)
ID: 4420946  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac