DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

Senior špecialista obstarávania

Miesto práce
Legionárska, Bratislava
Termín nástupu
Asap
1 700 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca.

Informácie
O pracovnom mieste

Na pozíciu Senior špecialista obstarávania hľadáme kandidáta, ktorého úlohou bude procesovanie určených úloh v rámci nákupu pre spoločnosti patriace pod skupinu Deutsche Telekom.

Pracovná náplň:
• Operatívne spracovanie zmlúv na dodávky tovarov a služieb pre určené skupiny materiálov (vyžiadanie technickej špecifikácie pre dodávateľské a servisné zmluvy; vyžiadanie a vyhodnotenie dodávateľských ponúk, vyjednávanie cien a obchodných podmienok, uskutočnenie rozhodnutí o udelení zákazky).
• Analýza kľúčových dodávateľov a monitorovanie hlavných dodávateľských trhov.
• Komunikácia s novými dodávateľmi a ich následný onboarding pre zabezpečenie splnenia požiadaviek.
• Priama podpora a zodpovednosť za interného zákazníka v oblasti nákupu.
• Hodnotenie spolupráce s dodávateľmi, vytváranie opatrení a plánov na jej zlepšenie.
• Zodpovednosť za riešenie v prípade porušovania dodávateľských zmlúv.
• Operatívne spracovanie zmlúv a objednávok na dodávky tovaru a služieb pre definované skupiny materiálov (overenie požiadavky, overenie a porovnávanie ponúk; kvalifikácia dodávateľa; vytváranie a zmeny objednávok; objasňovanie faktúr).
• Predkladanie návrhov na automatizáciu procesov obstarávania a podpora týchto projektov.
• Občasná podpora a účasť na iných projektoch (čiastkové úlohy iného charakteru).

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 700 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Čo od kandidáta
očakávame

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Požadovaná prax

Nákup
3

• Dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti.
• Veľmi dobrá schopnosť chápať a realizovať operatívne procesy a špecifické požiadavky obstarávania.
• Orientácia na zákazníka, ako aj strategické myslenie a konanie.
• Schopnosť komunikovať a pracovať v tímoch, vysoká odolnosť a orientácia na výsledky.
• Skúsenosť s prácou v programe SAP výhodou.
• Anglický jazyk výhodou.
• Flexibilita a ochota cestovať.

Benefity
ktoré rozmaznajú

• Ročný bonus
• Plne hradené stravné lístky
• Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
• Zľava na vybrané Telekom produkty
• Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
• Cafeteria benefitový systém/Multisport karta
• Sick days
• Športový klub a Dni zdravia
• Teambuildingy, letná a Vianočná party
• Možnosť kariérneho rastu
• Odmena za odporučenie nových zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Benefity pre rodičov (príspevok pri narodení dieťaťa, mobilný telefón pri odchode na MD)

Informácie
o výberovom konaní

Pre aplikovanie na danú pracovnú pozíciu je potrebné zaslanie životopisu v dvoch jazykových kombináciách:
1. v slovenčine a nemčine ALEBO
2. v slovenčine a angličtine.
ID: 3862986  Dátum zverejnenia: 29.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac