Zažime to spolu.

PTP nákupca s nemeckým jazykom

  • Legionárska 10, Bratislava
  • plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie PTP (Procure to Pay) hľadáme nákupcu pre nemeckého zákazníka.

Účelom pozície je procesovanie určených úloh v rámci PTP divízie pre spoločnosti patriace pod skupinu Deutsche Telekom. Nákupca vykonáva nasledujúce úlohy:

- Plní administratívne úlohy v oblasti globálneho nákupu (schvaľovanie nákupných požiadaviek, objednávok a pod.).
- Monitoruje/administruje procesy súvisiace s nákupom.
- Komunikuje s internými zákazníkmi a inými stranami a taktieź spolupracuje v rámci oddelenia PTP s účtovníkmi došlých faktúr.
- Komunikuje s dodávateľmi ohľadom dodacích termínov a prioritizácie dodávok.
- Zabezpečuje úlohy/podporu pre skúsených agentov nákupu a iných zákazníkov alebo zúčastnené strany.
- Zabezpečuje súlad pracovných postupov a procesov so stanovenými korporátnymi pravidlami.
- Spracováva jednoduchšie (1st level support) a/alebo komplexnejšie (2nd level support) požiadavky od zákazníka v tiketovacom nástroji.
- Rieši problémy súvisiace s kvalitou a/alebo kvantitou v určenej pracovnej oblasti.
- Komunikuje/spĺňa úlohu 2nd level support (eskalačný manažment, resolúcie problematických
dodávok, slúži ako kontakt pre interné projekty, vytvára a udržiava dodávateľsko-odberateľské vzťahy).
- Má prehľad ohľadom iných súvisiacich procesov v rámci nákupu.
- Ovláda korporátne pravidlá súvisiace s nákupom.
- Kontroluje a analyzuje dáta a navrhuje zlepšenia procesov.
- Pozná produktové portfólio.
- V rámci pridelenej agendy vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi.
- Pripravuje prehľady a reporty súvisiace s vykonávanými úlohami podľa požiadaviek.
- Iné úlohy podľa požiadaviek nadriadeného.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1 200 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

- Ročný bonus
- Plne hradené stravné lístky
- Voliteľné benefity (Cafeteria)/Multisport karta
- Sick days
- Športový klub & dni zdravia
- Letná a zimná party
- Možnosť kariérneho rastu
- Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
- Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov
- Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
- Referral program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nákup, predaj, logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

1

- Skúsenosť z medzinárodného servisného centra je výhodou
- Flexibilita a schopnosť reagovať dobre pod tlakom
- Proaktívny prístup
- Silná miera zodpovednosti, samostatnosti a osobnosť s vysokou mierou motivácie
- Schopnosť pracovať v teame, ako aj samostatne
- Osobnosť otvorená ku pravidelnej komunikácii a so snahou posúvať riešenia problémov k úspešnému uzatvoreniu
- Schopnosť plniť úlohy podľa časového plánu a požiadaviek na kvalitu

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3692072   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 eur brutto