Zažime to spolu.

Junior účtovník s poľským jazykom (Zástup za MD/RD)

  • Bratislava
  • plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie Purchase to Pay (ďalej len „PTP“) hľadáme nového kolegu na pozíciu PTP Junior účtovník došlých faktúr.

Pracovné zodpovednosti:
• Účtovanie dodávateľských faktúr v systéme SAP.
• Kontrola a zaslanie faktúr prostredníctvom SAP workflow.
• Kontrola povinných údajov - objednávky a ďalšie náležitosti potrebné na zaúčtovanie faktúry.
• Spracovávanie vrátených faktúr, storno faktúr
• Účtovanie manuálnych platieb
• Spracovávanie jednoduchších a komplexnejších požiadavok od zákazníka v tiketovacom nástroji.
• Komunikácia s dodávateľmi , s oddelením nákupu, schvaľovateľmi.
• Pracuje sa s internými systémami a aplikáciami.
Vykonáva interné kontroly ICS (Internal Control System).
Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1000 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

• Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,80 €
• Flexibilný pracovný čas (Core time od 9:00 - 14:00)
• Bonus do výšky 5% ročného príjmu
• Doba neurčitá po skúšobnej dobe (3mesiace)
• Program Learn other Language
• Sick days 2 dni
• Športový klub & dni zdravia
• Voliteľné benefity (Cafeteria)/Multisport karta
• Zľava na vybrané produkty Telekomu a u vybraných partnerov
• Odborný a osobnostný rast - pravidelné odborné IT vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia alebo vysoká škola s ekonomickým zameraním

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

• Skúsenosť s prácou v systéme SAP je výhodou
• Aktívna znalosť poľského jazyka na úrovni B1 - B2
• Silný zmysel pre zodpovednosť
• Znalosť procesov a postupov v oblasti účtovníctva je podmienkou, prax je výhodou
• Ochota učiť sa
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Prozákaznícky prístup
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3606222   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 €