Zažime to spolu.

Účtovník na oddelení PTP s anglickým jazykom

  • Bratislava
  • plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oddelení Purchase to Pay (ďalej len „PTP“) hľadáme kolegu na pozíciu PTP Administrátor s primárnym zameraním na účtovníctvo s anglickým jazykom.

Vašou náplňou práce bude:
- spracovanie faktúr v systéme SAP
- kontrola formálnych náležitosti dokladu, vrátenie dokladov späť dodávateľovi, vybavovanie upomienok
- príprava reportov súvisiacich s vykonávanou prácou na základe požiadaviek

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Ponúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1000 EUR brutto.
Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
SAP - základy

• Predchádzajúca skúsenosť s fakturáciou a účtovcnítvom je podmienkou
• Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
• Ochota učiť sa
• Skúsenosť s prácou v systéme SAP je výhodou
• Silný zmysel pre zodpovednosť
• Spoľahlivosť a flexibilita
• Prozákaznícky prístup
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3553763   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR btto