IT špecialista - End User Support

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Rohožník, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda od 1900€ + 15% ročná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka + 13. plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávať užívateľskú IT podporu primárne na lokalite cementáreň Rohožník a tiež na iných menších lokalitách na západnom Slovensku,
  • väčšina podpory na vzdialených lokalitách sa poskytuje cez vzdialený prístup, občas je ale nutné vycestovať na lokalitu (cca raz za 2 týždne),
  • poskytovať VIP IT užívateľskú podporu pre anglicky hovoriacich členov vysokého manažmentu (telefonická a emailová podpora, plus v priemere 1x do týždňa osobná podpora na lokalite Bratislava),
  • príprava techniky (notebook, mobil) na pracovné miesto,
  • nástupy, výstupy, sťahovanie, zaškolenie nových zamestnancov na používanie IT techniky,
  • riešenie pridelených ticketov zo service desku,
  • pomoc pri pripájaní videokonferencí,
  • konfigurácia tlačiarní, nastavenie užívateľských staníc,
  • správa výpočtovej techniky – inštalácia OS a SW, spravovanie a evidencia HW,
  • správa užívateľských kont, manažment prístupov,
  • ochota byť súčasťou on-call pohotovosti pri podpore business critical systémov a aplikácií,
  • spolupráca s kolegami z IT oddelenia pri starostlivosti o IT infraštruktúru, aplikačnej podpore a rôznych projektoch v súvislosti s implementáciou sieťových, softvérových a hardvérových zmien.

Možný home office 1-2x do týždna po dohode s nadriadeným.

  • variabilná zložka mzdy,
  • fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
  • príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 120 € mesačne),
  • dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov,
  • príplatky nad rámec zákona,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne,
  • doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti,
  • príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze,
  • dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...),
  • odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji,
  • spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta,
  • prehodnotenie mzdy min. 1x ročne,
  • Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty,
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta,
  • príspevky na rekreáciu zamestnancov,
  • ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

  • minimálne 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii,
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni B2 podmienkou,
  • Microsoft Windows - Pokročilý,
  • Microsoft Outlook, Teams - Pokročilý,
  • Microsoft Office - Mierne pokročilý,
  • základná znalosť počitačových sietí,
  • trpezlivosť,
  • dobré komunikačné zručnosti v SK aj AJ,
  • schopnosť riešiť operatívne problémy,
  • zodpovednosť spoľahlivosť.

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Žuľová
E-mail: poslať životopis