Operátor miešacieho modulu, Geča

Danucem Slovensko a.s.

Miesto práce
Geča, Košice - okolie, Geča
Od 6,1 EUR/hod.od 6,10 €/hod. + max. 350€ mesačný bonus (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača). Mzda bude prehodnotená po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhovať zložitejšie výrobné/strojné zariadenia na výrobu betónu a betónových prefabrikátov v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto. Realizovať menšie opravy na zariadení počas zmeny, realizovať práce v rámci harmonogramu prác údržby. Preberať a kontrolovať kvalitu suroviny na výrobu betónu.
  • Vykonávať činnosti súvisiace s prevádzkou a údržbou strojných zariadení na výrobou čerstvého betónu podľa pokynov nadriadeného – supervízora výroba v súlade s internými a BOZP predpismi a s cieľom zabezpečiť čo najvyššiu efektívnosť (spotreba surovín, energií a pod.) a optimálny technický výkon výrobného zariadenia.
  • Zdokonaľovať a prinášať návrhy pri zlepšovaní činností výroby  betónu a existujúcich systémov príp. vykonávanie ďalších pomocných a prác súvisiacich so zabezpečením výroby  betónu, čerpania betónu pri dodržaní všetkých zákonných ustanovení podľa pokynov nadriadeného.
  • Preberať a kontrolovať dodané vstupné materiály z hľadiska ich množstva a kvality.  V oblasti kontroly kvality vykonávať výrobno-kontrolné skúšky čerstvých betónov a skúšky konzistencie betónov v súlade s príslušnými receptúrami a smernicami.
  • Zodpovedať za ochranu životného prostredia, upozorňovať na nedostatky v oblasti BOZP, čistotu a poriadok na pracovisku

  • Variabilná zložka mzdy
  • Príspevok na dovolenku
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia po odpracovaní minimálne 1 roka (u nerizikových pozícií)
  • Náhrada príjmu z dôvodu dočasnej pracovnej neschopnosti nad rámec zákona
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 5,20 €/deň)
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 70 € mesačne)
  • Príspevok na rekreáciu pre deti do 18 rokov
  • Sociálna výpomoc v prípade núdze
  • Iné benefity v zmysle čerpania sociálneho fondu
  • Dni voľna pre rodičov školopovinných detí na 1. stupni ZŠ
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • 1 rok praxe v príslušnej oblasti + SOU bez maturity, príp. 0,5 rokov praxe + SOU s maturitou
  • Základná úroveň počítačových zručností,
  • Strojnícky preukaz –betonáreň
  • Strojnícky preukaz-nakladač ( alebo min VP sk. "B" a "C"))
  • Obsluha tlakových nádob Obsluha plynových zariadení a kotolne

Spoločnosť Danucem Slovensko a.s. so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod Danucem Slovensko a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Spoločnosť Danucem patrí do skupiny CRH, ktorá je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť Danucem stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. Danucem Slovenko a.s., sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V Danucem podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.danucem.sk .

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Antónia Babčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4787531  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.