Referent skladovej evidencie

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 182 EUR/mesiaczákladná mzda 982,00 a osobné ohodnotenie 200,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie riadneho a plynulého zásobovania materiálom v súlade s požiadavkami jednotlivých oddelení
  • spracovanie príjmu materiálu, potvrdenie jeho prevzatia a vecnej správnosti
  • zabezpečenie likvidácie cenových a vecných reklamácií za prevzatý materiál
  • zabezpečenie nákupu a dovozu materiálu
  • kontrola manipulácie s materiálom v sklade a jeho uskladnenia
  • spracovanie rozborov a štatistík skladovej evidencie
  • inventarizácia skladových zásob
  • udržiavanie poriadku a čistoty v sklade
  • zabezpečenie ochrany tovaru a materiálu pred odcudzením a znehodnotením
  • obsluha VZV (nie je podmienka, ale výhodou)
  • práca s bremenami
  • likvidácia obalov
  • navrhovanie opatrení za účelom zefektívnenia chodu prevádzky
  • rozvoz tovaru a materiálu na podľa požiadaviek jednotlivých oddelení
  • aktívny vodič

  • príspevok na stravu zamestnanca
  • príspevok do DDP
  • príspevok na športové aktivity
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • zamestnávateľ umožňuje zamestnancom bezplatné parkovanie na parkovisku zamestnávateľa

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom. Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, pozvánkou na osobný pohovor. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Kontakt: 055/7871 301
Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.
Južné nábrežie 13
042 19 Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • spoľahlivosť a zodpovednosť
  • riadiace schopnosti
  • flexibilnosť a samostatnosť
  • analytické myslenie
  • znalosť MS Office

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o. je v súčasnosti správcom 299 nebytových priestorov a objektov, 1467 obecných bytov a 6223 vlastníckych bytov. Nebytové priestory a objekty obsahujú obchodné priestory, ambulancie, sklady, kancelárie, zasadačky, spoločné priestory, ktoré sú na dlhodobý i krátkodobý p r e n á j o m. Ponúkané služby a práce sa opierajú o dlhoročné skúsenosti spoločnosti so správou, údržbou a obnovou bytového a domového fondu. Pracovníci našej spoločnosti na ponúkané služby a práce sú riadne zaškolení a v prípade, že to vyžaduje legislatíva na druh poskytovanej služby, alebo práce majú príslušnú odbornú spôsobilosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Durová
Tel.: +421557871329
E-mail: poslať životopis
ID: 4794296  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 182 EUR/mesiac