Murár/Podlahár PVC / obkladač / stavebný robotník (Ref. č.: BPMK022019)

Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava betónu, malty, cementu a iných stavebných materiálov. Výstavba, prerábanie, obkladanie. Pokladanie dlažieb, podláh v interiérových a exteriérových priestoroch. Dokončovanie stavebných prác v interiéroch a exteriéroch stavieb. Dodržiavanie požadovanej kvality vykonaných prác. Vyrovnávanie zistených nerovností nanášaním nivelačného poteru. Ukladanie PVC a pokládka podlahových krytín, lepenie podlahy v interiéry. Všetky práce vykonávané v budovách alebo objektoch v rámci mesta Košice alebo dlažba v exteriéri v rámci mesta Košice Hlavná ulica.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

728,00 € + motivačná zložka mzdy – osobné ohodnotenie, ktoré môže byť vyplatené v rozpätí 0% - 100% zo základnej zložky mzdy

stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
dobrý zdravotný stav

obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu, obchodné činnosti spojené so správcovstvom bytového a nebytového fondu, komplexné správcovské služby pre Magistrát Mesto Košice a nehnuteľnosti v jej vlastníctve.....

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južné nábrežie 13
042 19 Košice
ID: 3647713   Dátum zverejnenia: 18.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   728,00 € + motivačná zložka mzdy – osobné ohodnotenie, ktoré môže byť vyplatené v rozpätí 0% - 100% zo základnej zložky mzdy