Technik metalografie

Bekaert

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
1 246,6 EUR/mesiaczákladná mzda od 1084 EUR, od 1246,60 EUR s variabilnou zložkou mzdy štandardne 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie metalografických analýz materiálov a kontrola kvality výrobkov
  • Príprava vzoriek na analýzu
  • Vykonávanie meraní a kontroly kvality materiálov
  • Pracovanie s mikroskopom a inými laboratórnymi prístrojmi
  • Podieľanie sa na vývoji nových metalurgických materiálov
  • Navrhovanie a realizovanie experimentov v oblasti metalografie
  • Pracovný čas: pondelok až piatok, 8 hodín denne
  • Neskôr  prechod na 12 hodinové zmeny
  • Príjemné pracovné prostredie v tíme skúsených odborníkov
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja v oblasti metalografie

  • 13. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
  • výkonová prémia
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
  • poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 100 EUR ročne
  • odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
  • príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
  • príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
  • príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 50 EUR na dieťa
  • finančná odmena za odpracované roky od 40 do 550 EUR
  • životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
  • každoročné mzdové prehodnotenie
  • možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
  • organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

  • Máš ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti s mikroskopickými technikami
  • Vedomosti v oblasti materiálového inžinierstva výhodou
  • Si ochotný/á učiť sa nové veci
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Riešenie problémov a hľadanie nových riešení
  • Si komunikatívny/a

Ak áno, tak hľadáme práve teba!

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4804959  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 246,6 EUR/mesiac