Operátor chemického hospodárstva

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď
6,5 EUR/hod.Priemerná mesačná mzda sa pohybuje od 1650 EUR brutto. (nepretržitá prevádzka - 12hod. zmeny deň - noc - voľno - voľno) Priemerná mesačná mzda sa skladá: Základná mzda + Variabilná zložka mzdy + Príplatky + Mesačný a kvartálny dochádzkový bonus. Množstvo ďalších benefitov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš obsluhovať neutralizačnú stanicu.
Budeš obsluhovať regeneračnú stanicu kyseliny chlorovodíkovej.
Budeš zodpovedný za dohliadanie na ich plynulý chod a správne dodržiavanie nastavených receptúr.
Tvojou úlohou bude dopĺňanie potrebných chemických látok na chod technologickej linky.
Tvojou úlohou bude pravidelná kontrola funkčnosti čerpadiel, miešadiel a iných technických zariadení.
Tvojou úlohou bude čistenie sedimentačných vaní, zásobníkov činidiel a filtrov na čerpadlách.
Budeš zodpovedný za údržbu záchytných vaní, vyčerpávanie kalu.
Budeš vykonávať preventívnu údržbu podľa pokynov nadriadeného.
Tvojou úlohou bude pravidelná evidencia a monitorovanie chodu neutralizačnej stanice (údaje o vyčistenej, výstupnej vode, meranie ukazovateľov, pH, vodivosť, teplota v pravidelných intervaloch).
Tvojou úlohou bude pravidelná evidencia a monitorovanie chodu regeneračnej stanice.

Zamestnaj sa u nás a priveď aj kamaráta a odmena ťa neminie - odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR,
štandardne po 3 mesiacoch zaškolenia zaručujeme nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu,
každoročne si môžeš byť istý, že tvoja mzda porastie,
obed za 0,50 EUR (príspevok zamestnanca),
mesačný a kvartálny dochádzkový bonus,
jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka - 13. a 14. plat,
príspevok do III. dôchodkového piliera,
pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu,
poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne,
príspevok na svadbu vo výške 250 EUR,
príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR,
príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa,
finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR,
životné poistenie (24 hodinové poistné krytie).

Ak máš vyššie ciele, u nás máš možnosť odborného, kariérneho rastu, zamestnancom zabezpečujeme tréningové a rozvojové aktivity,
organizujeme rôzne športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha,
ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ, SOU technického alebo chemického zamerania

Máš ukončené SŠ, SOU technického alebo chemického zamerania.
Si manuálne zručný a šikovný.
Vieš si dobre zadeliť priority a pracuješ samostatne.
Si technicky zdatný.
Máš oprávnenie na obsluhu vyhradených zariadení plynových a tlakových - výhodou.

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Valášková
Tel.: +421904161161
E-mail: poslať životopis
ID: 4789857  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.