Majster skladu

Bekaert

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 190 - 1 390 EUR/mesiacZákladná mzda od 1190 – 1390 Eur mesačne a viac, v závislosti od skúseností uchádzača Variabilná zložka (15% štandard) Priemerná mesačná mzda od 1368 – 1598 EUR Ďalšie bonusy a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vašou úlohou bude riadenie a optimalizovanie práce skladníkov ako aj sledovanie výkonu a správania, poskytovanie včasnej spätnej väzby
  • Budete kontrolovať dodržiavanie stanovených noriem v sklade, pracovnej disciplíny, zásad bezpečnosti a ochrany zdravia
  • Budete aktualizovať pracovné inštrukcie pre skladovú prevádzku a kontrolovať ich dodržiavanie
  • Budete viesť  projekty  optimalizácie skladových procesov a hľadaní potenciálu na zlepšenie (rozmiestnenie pracovísk, skladové procesy a pracovný tok) a prekladať návrhy na zlepšenie procesov
  • Budete zodpovedať za  dodržiavanie dodacích termínov  OTD
  • Budete sa podielať na  riadení  optimálneho zásobovania skladov strategickými náhradnými dielmi
  • Budete realizovať interné školenia operátorov skladu a ich koučovanie
  • Budete zodpovedný za riadnu i mimoriadnu inventarizáciu skladových zásob
  • Budete zodpovedný za dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku, za dodržiavanie predpisov BOZP, PO a ochrany ŽP
  • Vašou úlohou bude poskytovať podporu pri riešení problémov
  • Bude riešiť prípadné reklamácie a Navrhovať a implementovaniu nápravných a preventívnych opatrení v súvislosti s vedením skladu

• 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
• výkonová prémia
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily v hodnote 120 EUR ročne
• odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
• príspevok na svadbu vo výške 250 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250 EUR
• príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR na dieťa
• finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
• životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
• každoročné mzdové prehodnotenie
• možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
• organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

4

  • Máte stredoškolské vzdelanie (zameranie technické alebo strojárske)
  • Máte schopnosť riadiť tím ľudí - skúsenosti s riadením podmienkou
  • Máte prax v skadovom hospodárstve – 5 rokov
  • Vaša znalosť programu SAP –  je výhodou
  • Vaša znalosť anglického jazyka – je výhodou
  • Máte zodpovedný prístup k práci a silnú orientáciu na cieľ
  • Máte systematický prístup k práci
  • Ste flexibilný

Bekaert je najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku, Bekaert generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Spoločnosť má viac ako 90 produkčných centier po celom svete a rozsiahlu sieť predajných miest a agentúr. Stratégia Bekaertu je založená na zlepšovaní konkurenčnej schopnosti existujúcich závodov a expanzii skupiny prostredníctvom nových trhov, nových závodov a nových produktov. Bekaert uplatňuje program „Total Quality Management“ zameraný na optimálne fungovanie celej organizácie a kvalitnú tímovú prácu.
Bekaert intenzívne rozvíja svoje aktivity v Strednej a Východnej Európe. Má vybudované základne na Slovensku, v Poľsku a Českej Republike.

Na Slovensku pôsobí od roku 2000, v Sládkovičove vybudoval greenfield projekt a v roku 2003 sa stal vlastníkom bývalej Drôtovne Hlohovec.

Viac informácií na www.bekaert.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štanglová
Tel.: +421903904759
E-mail: poslať životopis