Data Scientist pre Profesia.sk

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
min. 1800< , zaleží však od predchádzajucich skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Data – návrh a implementácia systematického monitorovania správania sa užívateľov na stránke, s cieľom personalizovať ich používateľský zážitok.

Search- budeš vo veľkej miere participovať na zlepšovaní vyhľadávania (nastavenie, udržiavanie a zlepšovanie súčasného vyhľadávania, analýza a spracovanie textu...).

  • Návrhy na zlepšenie produktu profesia.sk
  • Podieľanie sa na budovaní Data Warehouse.
  • Dennodenná analýza dát a príprava hypotéz, ktoré sa budú následne testovať.
  • Sprístupňovanie dát a ich interpretácia pre ostatných členov produktového tímu.
  • Dennodenná komunikácia s produktovým oddelením, šéfom produktu a vývojom.

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené VŠ vzdelanie - informatika, umelá inteligencia, programovanie.
  • Skúsenosti s podobnou pozíciou min. 1-2 roky (uvítame aj absolventa, pokiaľ získal skúsenosti popri škole).
  • Skúsenosti s programovaním (aspoň základné znalosti Python a PHP).
  • Dokážeš hľadať v dátach súvislosti a modely správania sa návštevníkov webu, ktoré aplikuješ do praxe.
  • Skúsenosti s návrhom optimálneho ukladania a výberu dát z relačných a nerelačných databáz (MySQL, Elastic Search, Mongo DB).
  • Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine.
  • Páčilo by sa nám, ak by si bol dušou výskumník, doťahoval veci a premýšľal do dôsledkov.
  • Vzťah k číslam, programovaniu a štatistike.
  • Otvorenú myseľ, hlad po vzdelávaní, chuť sa neustále zlepšovať a si dostatočne zvedavý/á.
  • Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/a ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť pracovať so zaujímavými dátami a podieľať sa tak na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk
  • Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť, podporí tvoje nápady a naučí veľa nového, ak budeš chcieť.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity (masáže, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve v našej spoločnosti a na danej pozícii pracovať. Napíš nám na akom najzaujímavejšom dátovom projekte si pracoval/a?

- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3594539  Dátum zverejnenia: 8.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800< , zaleží však od predchádzajucich skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat